w Kędzierzynie-KoĽlu

You are here: Strona główna arrow Nasze klasy arrow Z życia klas arrow Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu "Wy¶piewaj sukces"
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu "Wy¶piewaj sukces" PDF Drukuj Email
Wpisał: Weronika Rutkowska
07.05.2018.

UWAGA - ZMIANA TERMINU
Konkurs odbędzie się w ¶rodę 16 maja, o godz. 15:30 w ¶wietlicy szkolnej.

Zapraszam do wzięcia udziału w kolejnej już edycji szkolnego konkursu wokalnego. Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III, IV-VII oraz Gimnazjum. Przypominam zasady udziału w konkursie, które od dawna można znaleĽć w szkolnych gablotach:

• Uczestnik  wykonuje jedn± piosenkę w języku polskim do przygotowanegopodkładu.
  • Podkłady w formacie mp3 lub audio należy dostarczyć 15 min. przed konkursem.
  • ¦piewać można solo, w duecie lub w grupach 3-osobowych.
  • Termin zgłoszenia: do 9 maja w sali E-1 lub poprzez e-dziennik
  • Termin konkursu: 15.05.2018r. - godzina i miejsce zostan± podanę w póĽniejszym terminie.

pozdrawiam
Weronika Rutkowska