Konkurs "Trzymaj Formę" PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator
07.05.2018.
W ramach programu "Trzymaj Formę" w naszej szkole odbył się konkurs na rymowankę lub spot reklamujący zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną. Uczniowie dowolną techniką wykonali tematyczne prace. Konkurs został rozstrzygnięty 20.04.2018r. Komisja oceniająca prace miała sporo dylematów, gdyż wszystkie prace były pomysłowe i ciekawe. Technika prac była różnorodna. Do konkursu zgłosili się uczniowie klas 2B i 3B gimnazjum oraz jedna uczennica z klasy 4c. Po wnikliwej obserwacji wyłoniono najciekawsze prace, które wystawione  były na parterze korytarza w pawilonie C. Bezkonkurencyjna okazała się praca najmłodszej uczestniczki konkursu - Hanny Turczyn, która wykazała się pomysłowością i włożyła bardzo duży wkład w wykonanie pracy. A oto najlepsi:

miejsce

Imię i nazwisko

klasa

Hanna Turczyn

4c

Katarzyna Bomba

Filip Ziółkowski

Zofia Wiktorek

Oliwia Kuchta

Dominika Supel

Tomasz Drzewiński

Wiktoria Wojdacz

Michał Toczek

Bartosz Wolny

Beata Nowak - koordynator programu "Trzymaj Formę"