Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Konkurs "Trzymaj Formę" PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
07.05.2018.
W ramach programu "Trzymaj Formę" w naszej szkole odbył się konkurs na rymowankę lub spot reklamujący zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną. Uczniowie dowolną techniką wykonali tematyczne prace. Konkurs został rozstrzygnięty 20.04.2018r. Komisja oceniająca prace miała sporo dylematów, gdyż wszystkie prace były pomysłowe i ciekawe. Technika prac była różnorodna. Do konkursu zgłosili się uczniowie klas 2B i 3B gimnazjum oraz jedna uczennica z klasy 4c. Po wnikliwej obserwacji wyłoniono najciekawsze prace, które wystawione  były na parterze korytarza w pawilonie C. Bezkonkurencyjna okazała się praca najmłodszej uczestniczki konkursu - Hanny Turczyn, która wykazała się pomysłowością i włożyła bardzo duży wkład w wykonanie pracy. A oto najlepsi:
 
Image

 

miejsce

Imię i nazwisko

klasa

1

Hanna Turczyn

4c

2

Katarzyna Bomba

3b

3

Filip Ziółkowski

2b

4

Zofia Wiktorek

2b

5

Oliwia Kuchta

2b

6

Dominika Supel

3b

7

Tomasz Drzewiński

2b

8

Wiktoria Wojdacz

2b

9

Michał Toczek

2b

10

Bartosz Wolny

2b

Beata Nowak - koordynator programu "Trzymaj Formę"

 Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »