Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Konstytucja 3 Maja PDF Drukuj Email
Wpisał: Damian Szyszko   
27.04.2018.
Hasłem przewodnim tegorocznej akademii  z okazji kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja był tytuł  utworu Zbigniewa Staweckiego pt. "Nauczmy się na pamięć tego kraju". Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 im. Bronisława Malinowskiego wysłuchali apelu, podczas którego zaprezentowane zostały najważniejsze wydarzenia związane z uchwaleniem pierwszej w Europie ustawy zasadniczej. Przedstawiony został kontekst uchwalenia konstytucji oraz skutki tego wydarzenia dla Rzeczypospolitej i jej mieszkańców.
 
Image
 
Więcej zdjęć obejrzyj w galerii szkoły!
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »