You are here: Strona główna arrow Komputer - artykuły dla klas arrow "Internet w poezji"  rozstrzygnięcie szkolnego konkursu
"Internet w poezji"  rozstrzygnięcie szkolnego konkursu PDF Drukuj Email
Wpisał: Alina Uzny
16.03.2018.

Dziękujemy uczniom klas IV-VII, którzy wzięli udział w naszym szkolnym konkursie poetyckim pt.: "Internet w poezji". Na konkurs wpłynęło 10 prac. Głównym bohaterem wszystkich wierszy był oczywiście Internet, utwory nawiązywały do tegorocznego hasła Dnia Bezpiecznego Internetu "Tworzymy kulturę szacunku w sieci". Wszystkie prace wiszą na oknach łącznika w szkole podstawowej i gorąco zachęcamy do zapoznania się z nimi, gdyż widać w nich wielki talent naszych uczniów. Jury, po długim namyśle, przyznało następujące miejsca:

I miejsce:
Karolina Zwarycz kl. 5b
Roksana Kwiecień kl. 7b

II miejsce:

Emilia Wiszowaty kl. 5c
Maciej Zmarz kl. 4c
Julia Bania kl. 6b

III miejsce:

Laura Nippe kl. 6a
Jakub Piotrowski  kl. 6b
Hanna Turczyn kl. 4c

Wyróżnienie:

Weronika Szpakowska kl. 5a
Martyna Miciak i Emilia Ładak kl. 6b

Dyplomy dla wszystkich uczestników i drobne upominki dla najlepszych zostaną wręczone na apelach autorom prac. Serdecznie gratulujemy talentu!