Instrukcja korzystania

Odwiedza nas 6 gości

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
You are here: Strona główna arrow Komputer - artykuły dla klas arrow "Internet w poezji" - czekamy na Twój wiersz
"Internet w poezji" - czekamy na Twój wiersz PDF Drukuj Email
Wpisał: Alina Uzny
01.03.2018.

Zainteresowanym uczniom klas IV-VII przypominamy, że trwa szkolny konkurs na wiersz pt.: "Internet w poezji". Głównym bohaterem pracy powinien być oczywiście Internet, utwór powinien nawiązywać do tegorocznego hasła Dnia Bezpiecznego Internetu "Tworzymy kulturę szacunku w sieci". Pracę można przynieść jeszcze do poniedziałku 5 marca do sali E-24 lub E-25. Wiersz należy oczywiście ułożyć samodzielnie, napisać komputerowo (wydrukować) lub napisać ręcznie (musi być bardzo czytelnie) - wskazane jest graficzne ozdobienie pracy.
Życzymy twórczej weny, lekkości w rymowaniu. Jeśli czujesz się poetą, pochwal się swoim talentem! Dla najzdolniejszych dyplomy i drobne upominki.