Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Sukcesy szkoły arrow Sportowe arrow Sportowe sukcesy naszych uczniów na zakończenie 2017 roku
Sportowe sukcesy naszych uczniów na zakończenie 2017 roku PDF Drukuj Email
Wpisał: Mateusz Sadyk   
01.01.2018.
18 i 19 grudnia uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy sportowe. W XIII Międzyszkolnym Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych czwartoklasiści zajęli pierwsze miejsce, a w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Piłce Nożnej nasi reprezentanci wywalczyli drugie miejsce. Szczegóły poniżej:
 
Image


18 grudnia dwójka Naszych uczniów: Dominik Boczoń 6b oraz Jan Deneka 5b wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Piłce Nożnej. Musieli odpowiedzieć na 30 pytań, które miały charakter otwarty i zamknięty. Chłopcy byli bardzo dobrze przygotowani, a ich wiedza w zakresie piłkarskim jest z pewnością większa niż u niejednego dorosłego. Konkurs miał charakter drużynowy, a Nasi reprezentanci zajęli 2 miejsce nieznacznie ulegając zwycięzcom z PSP 12.

Dzień później, 19 grudnia w PSP 12 odbył się XIII Międzyszkolny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych. Naszą szkołę reprezentowało ośmioro uczniów z klas 4 (4 dziewczynki i 4 chłopców), którzy pod opieką Mateusza Sadyka zwyciężyli w tym turnieju. Turniej miał charakter głównie wyścigów rzędów na wzór Małego Olimpijczyka. Drużynę reprezentowali: Wiśniewska Alicja 4a, Haisz Wiktoria 4a, Śnieżek Maria 4a, Świerczek Laura 4b, Kardasz Krzysztof 4b, Sterkowicz Maciej 4b, Dydfeld Jakub 4a, Stanisławski Kacper 4d.
 
GRATULACJE!
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
Image
 
Image
 
Image 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »