Sportowe sukcesy naszych uczniów na zakończenie 2017 roku PDF Drukuj Email
Wpisał: Mateusz Sadyk
01.01.2018.
18 i 19 grudnia uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy sportowe. W XIII Międzyszkolnym Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych czwartoklasiści zajęli pierwsze miejsce, a w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Piłce Nożnej nasi reprezentanci wywalczyli drugie miejsce. Szczegóły poniżej:

18 grudnia dwójka Naszych uczniów: Dominik Boczoń 6b oraz Jan Deneka 5b wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Piłce Nożnej. Musieli odpowiedzieć na 30 pytań, które miały charakter otwarty i zamknięty. Chłopcy byli bardzo dobrze przygotowani, a ich wiedza w zakresie piłkarskim jest z pewnością większa niż u niejednego dorosłego. Konkurs miał charakter drużynowy, a Nasi reprezentanci zajęli 2 miejsce nieznacznie ulegając zwycięzcom z PSP 12.

Dzień później, 19 grudnia w PSP 12 odbył się XIII Międzyszkolny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych. Naszą szkołę reprezentowało ośmioro uczniów z klas 4 (4 dziewczynki i 4 chłopców), którzy pod opieką Mateusza Sadyka zwyciężyli w tym turnieju. Turniej miał charakter głównie wyścigów rzędów na wzór Małego Olimpijczyka. Drużynę reprezentowali: Wiśniewska Alicja 4a, Haisz Wiktoria 4a, Śnieżek Maria 4a, Świerczek Laura 4b, Kardasz Krzysztof 4b, Sterkowicz Maciej 4b, Dydfeld Jakub 4a, Stanisławski Kacper 4d.

GRATULACJE!