Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Nasze klasy arrow Z życia klas arrow Świąteczne przedstawienie "Zmartwienie Śnieżynek"
Świąteczne przedstawienie "Zmartwienie Śnieżynek" PDF Drukuj Email
02.01.2018.
Uczniowie klasy 3a oraz 3e tuż przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia wystąpili wspólnie w świątecznym przedstawieniu pt. "Zmartwienie Śnieżynek". Trzecioklasiści swoim występem wprowadzili nas w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia.
 
Image

Do występu przygotowywaliśmy się już dużo wcześniej. Oprócz gry aktorskiej naszych trzecioklasistów były również tańce jak i zagranie na flażolecie pięknej kolędy "Gdy śliczna panna". Uczniowie wystąpili aż 3 razy! W pierwszej kolejności swoje umiejętności pokazali dzieciom z pobliskiego przedszkola nr 26. W podziękowaniu dostaliśmy od nich przepyszne pierniczki! Młodzi aktorzy wystąpili również dla swoich koleżanek i kolegów z klas 1-3. Swój talent obowiązkowo musieli pokazać również swoim najbliższym, czyli rodzicom, dziadkom i rodzeństwu.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »