Świąteczne przedstawienie "Zmartwienie Śnieżynek" PDF Drukuj Email
Wpisał: Agnieszka Mazurkiewicz
02.01.2018.
Uczniowie klasy 3a oraz 3e tuż przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia wystąpili wspólnie w świątecznym przedstawieniu pt. "Zmartwienie Śnieżynek". Trzecioklasiści swoim występem wprowadzili nas w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia.

Do występu przygotowywaliśmy się już dużo wcześniej. Oprócz gry aktorskiej naszych trzecioklasistów były również tańce jak i zagranie na flażolecie pięknej kolędy "Gdy śliczna panna". Uczniowie wystąpili aż 3 razy! W pierwszej kolejności swoje umiejętności pokazali dzieciom z pobliskiego przedszkola nr 26. W podziękowaniu dostaliśmy od nich przepyszne pierniczki! Młodzi aktorzy wystąpili również dla swoich koleżanek i kolegów z klas 1-3. Swój talent obowiązkowo musieli pokazać również swoim najbliższym, czyli rodzicom, dziadkom i rodzeństwu.