Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Nasze klasy arrow Z życia klas arrow Świąteczne spotkanie
Świąteczne spotkanie PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewelina Kruk   
30.12.2017.
Piątek, tuż przed przerwą świąteczno-noworoczną, klasa 1c spędziła w scenerii bożonarodzeniowej. W naszej klasopracowni już od dłuższego czasu dało się odczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Pięknie udekorowana sala, która towarzyszyła nam podczas ostatnich dni nauki, wprowadziła nas w magiczny czas Świąt.
 
Image

Przedświąteczny piątek był dniem, w którym rozmawialiśmy o wartościach, tradycji świąt, w tym także tych zapomnianych. Wspólnie dekorowaliśmy pierniczki, które uczniowie wraz z świątecznymi życzeniami zabrali do swojego domu. Podczas spotkania nie mogło zabraknąć również wspólnego kolędowania i dzielenia się opłatkiem. Pierwsze szkolne święta z pewnością pozostaną w pamięci naszych najmłodszych. Serdecznie dziękujemy rodzicom za włączenie się do organizacji tego wyjątkowego dnia.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »