Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Mikołajki w klasie 3e PDF Drukuj Email
17.12.2017.
Po raz trzeci uczniowie klasy 3e wraz z wychowawcą spędzali razem przemiły czas…czas mikołajek. Do tego dnia przygotowywaliśmy się już trochę wcześniej. Pisaliśmy listy do św. Mikołaja, udekorowaliśmy klasę na przyjście gościa. Tym razem dzieci w prezencie dostały bilety do pobliskiego kina Chemik na bajkę pt. "Pierwsza gwiazdka" i coś słodkiego... Radość pojawiła się na każdej buzi trzecioklasisty. Całe kino było tylko dla nas!
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »