Młodzi listy piszą... PDF Drukuj Email
Wpisał: Agnieszka Mazurkiewicz
17.12.2017.
Klasa 3e od początku roku szkolnego bierze udział w klasowym projekcie "Młodzi listy piszą". Projekt polega na listownej korespondencji z klasą trzecią z innego zakątka Polski. Udało nam się zdobyć kontakt z klasą 3b z Nowej Wsi Wielkiej z województwa kujawsko-pomorskiego. Klasa 3b również liczy 18 uczniów, a wychowawcą jest pani Krystyna. Nasi uczniowie wymienili się już kilkoma listami między sobą. Parę dni temu otrzymaliśmy kartki świąteczne oraz gipsowe figurki do pomalowania i powieszenia na choinkę. My również wysłaliśmy własnoręcznie zrobione kartki świąteczne oraz figurki ze sklejki również do ozdobienia.

Na każdy list czekamy z niecierpliwością. Być może korespondencja między naszymi trzecioklasistami a klasą 3b będzie trwała o wiele dłużej i zawiążą się dłuższe znajomości czy przyjaźnie...