Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Młodzi listy piszą... PDF Drukuj Email
17.12.2017.
Klasa 3e od początku roku szkolnego bierze udział w klasowym projekcie "Młodzi listy piszą". Projekt polega na listownej korespondencji z klasą trzecią z innego zakątka Polski. Udało nam się zdobyć kontakt z klasą 3b z Nowej Wsi Wielkiej z województwa kujawsko-pomorskiego. Klasa 3b również liczy 18 uczniów, a wychowawcą jest pani Krystyna. Nasi uczniowie wymienili się już kilkoma listami między sobą. Parę dni temu otrzymaliśmy kartki świąteczne oraz gipsowe figurki do pomalowania i powieszenia na choinkę. My również wysłaliśmy własnoręcznie zrobione kartki świąteczne oraz figurki ze sklejki również do ozdobienia.
 
Image

Na każdy list czekamy z niecierpliwością. Być może korespondencja między naszymi trzecioklasistami a klasą 3b będzie trwała o wiele dłużej i zawiążą się dłuższe znajomości czy przyjaźnie...
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »