Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Kraków zaliczony PDF Drukuj Email
Wpisał: Dorota Kubacka   
15.12.2017.
Jak co roku w dzień Świętego Mikołaja w ZSOS nr 2 w Krakowie, przy którym działa Siatkarski Ośrodek Szkolny, zorganizowany został Mikołajowy Turniej Mini Piłki Siatkowej klas V. W tym roku był to już XXIII turniej. Rozgrywki siatkarskie trwały przez trzy dni, od piątku do niedzieli 8-10.12.2017 roku. Zawody stały na wysokim poziomie, a dzieci pokazały, że już w tak młodym wieku gra w siatkówkę może sprawiać mnóstwo przyjemności.
 
Image

W turnieju wzięło udział około 250 dzieci z całej Polski. Dodatkowo w sobotnie popołudnie dzieci i trenerzy z różnych miast mogli zwiedzać zabytki Krakowa. Każdy uczestnik otrzymał prezent od Świętego Mikołaja. Nagrody za czołowe miejsca wręczali pani dyrektor Dorota Petlic oraz Senator RP Jerzy Fedorowicz.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 5a w składzie - dziewczyny: Adamów A. Fleszer M. Gawlik N. Barciak N. Głazowska N. Adamów J i Ndiaye S. Chłopcy grali w składzie - Lipnicki M. Wodarz K i Muenzer J - trener Roman Kołodziej.

Oprócz grania było zwiedzanie pięknie i odświętnie udekorowanego Krakowa z wielkim Jarmarkiem Świątecznym na Rynku Głównym. Ponieważ grupa była grzeczna i zdyscyplinowana w nagrodę za poobijane kolana i siniaki kadra zaprosiła ją na pizzę.

Bardzo dziękuję wychowawczyni Dorocie Radomskiej-Gliwie, która po raz kolejny wspomagała nas w bojach.
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »