Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Kędzierzyńskie Mikołajkowe Święto Siatkówki PDF Drukuj Email
Wpisał: Dorota Kubacka   
15.12.2017.
W dniach 5.XII.2017r. do hali w Azotach przybyło wielu siatkarzy, aby walczyc o tytuł najlepszej drużyny w mieście. Organizatorzy - MOSiR K-Koźle i nasza szkoła - sprawnie zorganizowali tak wielkie zawody, w których drużyny z całego miasta, chłopcy i dziewczęta z klas 4, 5 i 6, walczyły o najlepsze trofeum.
 
Image

Były czekolady, dyplomy. Najlepiej grały dziewczęta z klasy 6 w składzie: Ciesielka G. Jodłowiec M. Woźniak M. i Szajda O. zajmując 1 miejsce. Przykład z nich wzięły koleżanki z 5 klasy także zajmując 1 miejsce: Fleszer M. Barciak N i Gawlik N. Pozostałe zawodniczki uplasowały się na 2 miejsce grając w składzie: Adamów A. Adamów J i Zambrzycka A. Trenerem dziewcząt jest  Dorota Kubacka.
Chłopcy z klasy 5 zajęli 2 miejsce w składzie: Muenzer J. Lipniacki M i Wodarz K. - Trener Roman Kołodziej.  Pozostałe dziewczęta to Ndiaye S. Głazowska N. Rogulska E. Ilnicka L. Szpakowska W. Krasicka E. Woszczyk A. Bujara L. Smuszowicz A. Nippe L. Daniel M. Gądzik W i Podedworna K.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »