SOS 5 i 6 klas w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisał: Dorota Kubacka
15.12.2017.
Od tego roku szkolnego w naszej szkole mamy Siatkarskie Ośrodki Szkolne (SOS) dla 5 i 6 klas, które do tej pory funkcjonowały tylko w gimnazjum. Już odbył się pierwszy wojewódzki turniej SOS w Kluczborku. Były drużyny z Nysy, Kluczborka i PSP 19 K-Koźle. Najlepsza okazała się nasza szkoła, która grała w składzie Ciesielka G. Smuszowicz A. Szajda Ola i Woźniak M.

W czasie tego turnieju wyłoniono najlepszą 10, która to reprezentowała nasze województwo 30.X.2017r. na turnieju makroregionalnym w Twardogórze. Powołanie otrzymały: Błachut N. Ciesielka G. Woźniak M i Szajda O. Wystąpiły też dziewczęta z klas 5 w składzie: Polak D. Stolarek M. Adamów A i Ndiaye S. Gratulacje - trener Dorota Kubacka.