Nasi siatkarze opanowali Głuchołazy PDF Drukuj Email
Wpisał: Dorota Kubacka
15.12.2017.
W dniach 6-8.X.2017r. prawie całe klasy siatkarskie z naszej szkoły uczestniczyły w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Banderozy w minipiłce siatkowej. Oprócz trzydniowych zmagań na boisku było poławianie złota, wyjazd do Czech i możliwośc obcowania z masą zwierząt, które zamieszkują Banderozę.

Grały zarówno 4 jak i 5, 6, dziewczęta i chłopcy, mali i duzi. Najlepiej wypadły dziewczęta z 6 klasy zajmując 7 miejsce - Błachut N. Ciesielka G. Woźniak M. i Szajda O.Dalsze miejsca zajęły Jodłowiec M. Krasicka E. Woszczyk A. Bujara L. i Smuszowicz A. Wśród klas 5 grały Fleszer M. Ndiaye S. Zambrzycka A. Gawlik N. Barciak N. Głazowska N. i Rogulska E. Trener Dorota Kubacka mocno wspierana przez wychowawcę 5a Dorotę Radomską-Gliwę.