Andrzejkowa niespodzianka w klasie 3f PDF Drukuj Email
Wpisał: Katarzyna Wrona
12.12.2017.

Są różne sposoby, żeby dowiedzieć się, co nas czeka w przyszłości. Można przeczytać swój horoskop, pójść do wróżki lub zapytać astrologa, który umie czytać z gwiazd. Można też wróżyć sobie samemu, ale trzeba to robić w czasie niezwykłym jakim są andrzejki. Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy w gronie koleżanek i kolegów, a wróżby pobudzają wyobraźnię i przenoszą w świat marzeń i fantazji.

Pani Gosia, mama Julki, przygotowała dla naszej klasy niespodziankę. Najpierw pani Gosia opowiedziała nam o tradycji andrzejkowej, a później zaczęliśmy wróżyć!!! Każdy uczestnik przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii. Następnie laliśmy wosk. Dzięki tej wróżbie dowiedzieliśmy się, że naszą szkołę opuszczą przyszli lekarze, aktorzy, weterynarze, piosenkarki czy podróżnicy. Podczas zabawy śmiechu było co niemiara. Przepowiednie dostarczyły dzieciom wiele radości. Uczniowie bawili się znakomicie. Raz jeszcze dziękujemy pani Gosi za niezapomniane chwile.