Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Mikołajkowe spotkanie PDF Drukuj Email
Wpisał: Joanna Olechowska   
12.12.2017.
6 grudnia to w kalendarzu dzień niezwykły, wyczekiwany z niecierpliwością przez najmłodszych. Zgodnie z tradycją obchodzimy wówczas mikołajki. W tym roku uczniowie naszej szkoły postanowili wyjątkowo powitać sympatycznego, białobrodego gościa.
Z tej okazji po południu na sali gimnastycznej odbyło się radosne spotkanie wypełnione śpiewem i dobrą zabawą.  Dla wszystkich przybyłych przygotowano występy artystyczne dzieci, które umiliły czas oczekiwania na przybycie Mikołaja. Czekanie upłynęło tak szybko, że dzieci nawet się nie obejrzały, gdy usłyszały znajomy dźwięk dzwoneczka. W korowodzie pięknych Śnieżynek i barwnych Elfów próg sali przekroczył Mikołaj. Pozdrawiając wszystkich, zasiadł w fotelu i obdarował każdego pięknym prezentem. Dzieci wyraziły Mikołajowi swoją wdzięczność miłymi słowami i krótkimi wierszykami.
 
Image
 
Po emocjonującym spotkaniu z Mikołajem można było odpocząć przy pysznych domowych wypiekach i kawie w kawiarence. Dla najmłodszych przygotowano kreatywny kącik z zagadkami i kolorowankami.
Dziękujemy Mikołajowi oraz wszystkim przybyłym gościom za tak przyjemnie spędzone wspólne popołudnie.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »