Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Witaj Mikołaju! PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewelina Kruk   
12.12.2017.
Jak co roku z niecierpliwością i utęsknieniem wszyscy uczniowie naszej szkoły czekali na pojawienie się niezwykłego gościa. Dla uczniów klas pierwszych był to czas szczególny… bowiem po raz pierwszy w murach szkoły zobaczyli się z Świętym Mikołajem. W spotkaniu udział wzięli także uczniowie klasy 1c, przybywając w towarzystwie swoich bliskich.
 
Image

Byli z nami rodzice, dziadkowie, rodzeństwo oraz inni goście. Po części oficjalnej w klasopracowni czekała na dzieci wiadomość w postaci rodzinnego zadania od Mikołaja. Była nią iście wesoła zabawa, do której zaproszone zostały całe rodziny. Święty gość polecił wykonanie portretu Mikołaja wedle wytyczonych wskazówek. Ale była uciecha…, której efekty można podziwiać na tematycznej wystawie. Na koniec Mikołaj z radością i uśmiechem na twarzy rozdał dzieciom długo wyczekiwane upominki. Na twarzach widać było wielkie zadowolenie, a po chwili widoczny już był smutek, że na kolejną mikołajową wizytę trzeba będzie czekać cały rok…

Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »