Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Mikołajkowa niespodzianka w 2a i 3d PDF Drukuj Email
Wpisał: Violetta Grzesik   
11.12.2017.
6 grudnia Mikołaj dla klasy 2a i 3d przygotował wspaniałą niespodziankę. Spotkaliśmy się w szkole wcześnie rano, czekał na nas autobus, który zawiózł dzieci do Opola. Na miejscu okazało się, że jesteśmy zaproszeni do Teatru Lalki i Aktora na przedstawienie "Akademia Pana Kleksa".
 
Image

 

Gra aktorów, bogata scenografia, wspaniałe efekty specjalne, wesoła muzyka sprawiły nam niesamowitą radość. Z zapartym tchem śledziliśmy przygody Adasia i jego przyjaciół z Akademii. Po przedstawieniu udaliśmy się na spacer po Opolu, zaciekawiły nas pomniki przyrody, Wieża Piastowska, Amfiteatr oraz staw ze sztucznym lodowiskiem. Ale to nie koniec atrakcji…
Czekały nas warsztaty cukiernicze w Manufakturze Słodkości Bonominka. Poznaliśmy jak się robi własnoręcznie lizaki, które mają różne kształty: serce, kwiatek, czapka lub laska św. Mikołaja, świderek, choinka. Każdy z nas wyczarował te pyszne słodkości i mogliśmy je zabrać ze sobą. Wszyscy byli zachwyceni z tak słodkiej niespodzianki. To był bardzo udany dzień!
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image

 

Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »