Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Wywiadówka z programem "Trzymaj Formę" PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak   
11.12.2017.
Celem Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj formę" jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej i ich rodzin, zwiększenie świadomości uczestników programu dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie.
 
Image
Kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych uczniów ma sens, gdy takie nawyki żywieniowe są utrwalane w ich rodzinach, gdyż rodzice mają bezpośredni wpływ na kształtowanie nawyków prozdrowotnych u dzieci.  Aby umożliwić rodzicom zwiększenie tej świadomości dnia 15.11.2017r. w naszej szkole, w czasie wywiadówek, przeprowadziliśmy edukację prozdrowotną. Każdy wchodzący do szkoły rodzic został obdarowany przez uczniów klasy 2bLA broszurką "Co każdy rodzic powinien wiedzieć o żywieniu i aktywności fizycznej" oraz zachęcony do jej przeczytania.

Beata Nowak - koordynator programu "Trzymaj formę"
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »