Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Kaczmarska   
12.12.2017.
7 grudnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu  (osiedle Cisowa) odbył się XIV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poeci dzieciom – dzieci poetom". Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Vanessa Uliasz z klasy 3d i Łucja Marenin z klasy 3f. W konkursie wzięło udział czterdziestu uczniów klas I – III, którzy reprezentowali 20 szkół podstawowych z całego powiatu. Uczestnicy konkursu mieli okazję do spotkania z Mikołajem, który dla każdego z nich przygotował upominek. Vanessa Uliasz z 3d za piękną recytację wiersza otrzymała I miejsce. Vanessie i Łucji należą się wielkie gratulacje i brawa!
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »