Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Bieg Mikołajkowy PDF Drukuj Email
Wpisał: Beata Nowak   
11.12.2017.
9.12.2017r. Klub Sportowy "Koziołek" zorganizował w Kędzierzynie-Koźlu VI Charytatywny Bieg Mikołajkowy. Uczestnicy biegali dla chorego Szymonka Świdra. W tym roku trasa biegów przebiegała kozielskimi alejami parkowymi. Start i meta znajdowały się na Placu Rady Europy przed Urzędem Miasta. Starowały całe rodziny i dzieci począwszy od przedszkolaków do gimnazjalistów oraz wytrawni biegacze.
 
Image

Dzieci startowały na dystansach od 150m do 1200m. Każdy zawodnik został obdarowany czerwoną mikołajkową czapeczką, w której startował. Pierwsi do rywalizacji przystąpili najmłodsi zawodnicy, później uczniowie szkół podstawowych i gimnazjaliści.  Każdy, kto ukończył bieg, otrzymał piękny pamiątkowy medal, wręczony przez Mikołaja. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie i uczennice klasy 4b LA, 2b LA i 2f. Para naszych uczniów stanęła na podium zajmując 3 miejsce. Byli to: Laura Świerczek kl. 4b i Michał Toczek kl. 2Bg.
Pozostali nasi uczniowie również bardzo dobrze pobiegli, ale w tym dniu najważniejsze nie były zajęte miejsca, tylko cel, jaki przyświecał imprezie - wspieranie akcji charytatywnych. Brawa dla zawodników, którzy pobiegli dla Szymonka. A byli to:

Klasa 4b
Laura Świerczek
Wiktoria Rajchel
Julia Szczerba
Anna Maciąg
Aleksandra Dzedzej
Szymon Majewski
Jan Bartoszek

Klasa 2Bg
Michał Toczek
Filip Ziółkowski

Klasa 2Fg
Zuzanna Kopek
Patrycja Nogalska

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »