Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Mikołajkowy Konkurs Talentów PDF Drukuj Email
Wpisał: Joanna Olechowska   
11.12.2017.
8 grudnia w SDK-RSM "Chemik" odbył się "Mikołajkowy Konkurs Talentów". Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów z klas trzecich: tańczące Zuzia Wróbel, Julia Mrozek, Basia Bodnar, Zuzia Banach z 3e oraz śpiewający Krzysiu Zimoch z kl. 3c. Wystąpiło wielu utalentowanych młodych artystów. Było wesoło, świątecznie i bardzo miło. Zuzia Wróbel i Julia Mrozek za swój występ otrzymały wyróżnienie, pozostali dyplomy i słodkie upominki.
 
Image

Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »