Mikołajki w klasie 3c PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł
10.12.2017.

Zanim do klasy 3c zawitał Mikołaj, uczniowie napisali do niego krótkie listy. Pani tego dnia obiecała nam, że Mikołaj się do nas odezwie... Kiedy nadszedł 6 grudnia, w klasie czekała na nas niespodzianka. Pomocnicy Mikołaja przynieśli do klasy prezenty dla każdego ucznia, również dla Pani. Dostaliśmy koszulki "Super 3c". Z niedowierzaniem  spoglądaliśmy na to, co  po chwili zobaczyliśmy na ekranie naszej tablicy interaktywnej. Okazało się, że Mikołaj wysłał do nas video list.

To było niezwykłe przeżycie, kiedy Mikołaj opowiadał o nas, pokazywał nam nasze zdjęcia i wiedział o tym, o czym napisaliśmy w listach. Te mikołajki na pewno zastaną na długo w naszej pamięci! Dziękujemy za prezenty nie tylko Mikołajowi ale również jego pomocnikom!