Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Mikołajki w klasie 3c PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł-Duchnowicz   
10.12.2017.

Zanim do klasy 3c zawitał Mikołaj, uczniowie napisali do niego krótkie listy. Pani tego dnia obiecała nam, że Mikołaj się do nas odezwie... Kiedy nadszedł 6 grudnia, w klasie czekała na nas niespodzianka. Pomocnicy Mikołaja przynieśli do klasy prezenty dla każdego ucznia, również dla Pani. Dostaliśmy koszulki "Super 3c". Z niedowierzaniem  spoglądaliśmy na to, co  po chwili zobaczyliśmy na ekranie naszej tablicy interaktywnej. Okazało się, że Mikołaj wysłał do nas video list.

Image

To było niezwykłe przeżycie, kiedy Mikołaj opowiadał o nas, pokazywał nam nasze zdjęcia i wiedział o tym, o czym napisaliśmy w listach. Te mikołajki na pewno zastaną na długo w naszej pamięci! Dziękujemy za prezenty nie tylko Mikołajowi ale również jego pomocnikom!

Image

Image

Image

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »