Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
VI Ogólnopolski Turniej Maszyn Wiatrowych PDF Drukuj Email
Wpisał: Ryszard Cież   
06.12.2017.
2 grudnia 2017r. w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się VI edycja Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych. Uczeń Adam Wróbel zajął w nim 7 miejsce (startowało 20 drużyn). Był to debiut, a zarazem sukces, który mamy nadzieję, zaowocuje w następnej edycji turnieju. Adamowi gratulujemy wyniku, a pozostałych uczniów zapraszamy do udziału w turnieju w przyszłym roku.  
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »