Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Andrzejkowy wieczór w klasie 3d PDF Drukuj Email
Wpisał: Violetta Grzesik   
04.12.2017.
30 listopada 2017r. nasza klasa 3d zorganizowała magiczny wieczór wróżb i zabaw andrzejkowych. W sali panował tajemniczy nastrój, wszyscy z niecierpliwością czekali na wróżby i zastanawiali się co przyniesie przyszłość. Każdy odczytywał z cienia wróżbę odlaną z wosku, ustawialiśmy buty, odgadywaliśmy przyszłość na kole fortuny, przebijaliśmy szpilką magiczne serca. Nasze mamy przygotowały dla nas pyszne ciasteczka z wróżbą. Kolejną niespodzianką była wspólna dyskoteka i zabawy przy muzyce. Najbardziej smakowały nam pyszne kanapki, przygotowane przez naszych rodziców. Za miłe chwile i pomoc w przygotowaniu wspaniałego wieczoru DZIĘKUJEMY!
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »