Magiczne andrzejki w klasie 3c PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł
29.11.2017.

W środę, 29 listopada w klasie 3c urządziliśmy andrzejki. W tym roku obchodziliśmy je bardziej magicznie. A to wszystko dzięki iluzjoniście, który odwiedził naszą klasę. Od rana czekaliśmy na „magicznego gościa”. Kiedy zapukał do drzwi naszej klasy, chyba nikt z nas nie wierzył w magię. Kuba jest uczniem ZS nr 1 w K-Koźlu, pasjonuje się magią od dzieciństwa, a od 6 lat zgłębia jej tajniki i dzieli się nią z szerszą publicznością.