Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Magiczne andrzejki w klasie 3c PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł   
29.11.2017.

W środę, 29 listopada w klasie 3c urządziliśmy andrzejki. W tym roku obchodziliśmy je bardziej magicznie. A to wszystko dzięki iluzjoniście, który odwiedził naszą klasę. Od rana czekaliśmy na „magicznego gościa”. Kiedy zapukał do drzwi naszej klasy, chyba nikt z nas nie wierzył w magię. Kuba jest uczniem ZS nr 1 w K-Koźlu, pasjonuje się magią od dzieciństwa, a od 6 lat zgłębia jej tajniki i dzieli się nią z szerszą publicznością.

Image


Dzięki Kubie byliśmy świadkami jak Sprite zamienia się w mleko, jak  woda pojawia się i znika w rękach magika, jak z jednej piłeczki robi się kilka piłeczek, poznaliśmy mnóstwo karcianych sztuczek. Wszyscy otwieraliśmy oczy szeroko ze zdumienia. Już po chwili pokazu zaczęliśmy wierzyć, że magia istnieje…  Po występie iluzjonisty jeszcze przez dłuższą chwilę podekscytowani rozmawialiśmy o tym, co zobaczyliśmy. Dzięki naszym wspaniałym rodzicom  kontynuowaliśmy andrzejki w słodkim wydaniu. Były ciasteczka z wróżbą, które przygotowała dla nas Zuzia z mamą, pyszny jabłecznik oraz dużo innych  słodkich przekąsek. Świetnie się bawiliśmy wróżąc sobie pół żartem pół serio...

Image

Image

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »