Dzień Pluszowego Misia w klasie 3c PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł
27.11.2017.

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. Pewnie wiele razy był Waszym kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary.

Uczniowie klasy 3c postanowili „zaprosić” swoich pluszowych przyjaciół do klasy i uczcić Dzień Pluszowego Misia. Miś naszej koleżanki Kingi miał dziś urodziny - odśpiewaliśmy mu więc "Sto lat". Wszyscy z ogromną radością opowiadaliśmy o swoich pluszowych misiach oraz o naszych przygodach związanych z tymi maskotkami. Na osłodę zjedliśmy pyszne, żelkowe misie. Wykonaliśmy również piękne prace plastyczne. Zobaczcie sami! Choć misie kojarzone są z błogim odpoczynkiem, my dziś pracowaliśmy jak pszczółki... To był naprawdę "mięciutki i milutki" dzień.