Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-KoĽlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Dzień Pluszowego Misia w klasie 3c PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł   
27.11.2017.

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardk± czy w kubraczku... Każdy posiada b±dĽ posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Mi¶ pluszowy nieodł±cznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. Pewnie wiele razy był Waszym kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary. 

Image

Uczniowie klasy 3c postanowili „zaprosić” swoich pluszowych przyjaciół do klasy i uczcić Dzień Pluszowego Misia. Mi¶ naszej koleżanki Kingi miał dzi¶ urodziny - od¶piewali¶my mu więc "Sto lat". Wszyscy z ogromn± rado¶ci± opowiadali¶my o swoich pluszowych misiach oraz o naszych przygodach zwi±zanych z tymi maskotkami. Na osłodę zjedli¶my pyszne, żelkowe misie. Wykonali¶my również piękne prace plastyczne. Zobaczcie sami! Choć misie kojarzone s± z błogim odpoczynkiem, my dzi¶ pracowali¶my jak pszczółki... To był naprawdę "mięciutki i milutki" dzień.

Image

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »