Dzień Życzliwości i Pozdrowień PDF Drukuj Email
Wpisał: Angelika Adler-Palacz
23.11.2017.
Już po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w obchodach Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Uczniowie klas 4-7 z tej okazji napisali wspólnie wiersze z licznymi cytatami, myślami na temat serdeczności, przyjaźni i uśmiechu oraz zaprojektowali kartki pocztowe z życzeniami skierowanymi do osoby, do której chcieliby wysłać pozdrowienia. Podczas apelu nasza maskotka odwiedziła uczniów życząc wszystkim miłego dzionka. Samorząd Uczniowski rozwiesił również na drzwiach klasopracowni kupony na uśmiech, by móc się nim dzielić i o nim nie zapominać. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli "Dzień Życzliwości" upłynął w atmosferze uśmiechu i dobrej zabawy. Wszystkim razem i każdemu z osobna dziękuję za zaangażowanie, pomoc i uczestnictwo.

BĄDŹ MIŁY KAŻDEGO DNIA!