You are here: Strona główna arrow Komputer - artykuły dla klas arrow Konkurs BÓBR już za nami, czekamy na wyniki...
Konkurs BÓBR już za nami, czekamy na wyniki... PDF Drukuj Email
Wpisał: Alina Uzny
17.11.2017.
W dniach 14-15-16 listopada dla uczniów szkoły podstawowej odbywał się poprzez platformę internetową XII Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "BÓBR". W tym roku w naszej szkole w konkursie wzięła udział rekordowa liczba uczniów - prawie 50 osób. We wtorek zadania konkursowe rozwiązywali uczniowie klas VII i gimnazjaliści, w środę uczniowie klas IV-VI, a w ostatnim dniu z zadaniami zmagali się najmłodsi uczestnicy konkursu - uczniowie klas II-III.

Nie wszystkie zadania były proste, czasem trzeba było mocno pomyśleć, żeby znaleźć dobrą odpowiedź. Za dobre odpowiedzi uczeń zdobywał punkty, a za złe punkty tracił, można też było nie udzielić odpowiedzi na dane pytanie. Teraz czekamy z niecierpliwością na wyniki konkursu i trzymamy kciuki za wszystkich uczestników konkursu.