Pyszne, zdrowe i kolorowe śniadanie w klasie 3c PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł-Duchnowicz
13.11.2017.

W środę, 8 listopada, uczniowie klasy 3c niczym uczestnicy MasterChef’a  przystąpili do przygotowania zdrowego śniadania. Nasza klasopracownia zamieniła się we wspaniale pachnące miejsce. Po krótkiej pogadance na temat najważniejszego posiłku w ciągu dnia, jakim jest śniadanie, przystąpiliśmy do wykonania pysznych kanapek. Trzeba przyznać, że udało nam się to wyśmienicie.

Później wszyscy z ogromnym apetytem zjedliśmy swoje kanapki. Okazało się, że jesteśmy świetnymi kucharzami, a samodzielnie przygotowany posiłek,  smakuje o wiele bardziej.
Na słodką przekąskę, pani Ola przygotowała dla nas „coś słodkiego” - suszone owoce. Okazały się one  smakowitą przekąską. Nasze śniadanie dało nam moc!