Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Poczytaj mi babciu i dziadku... PDF Drukuj Email
04.11.2017.
Klasa 3e realizuje w tym roku szkolnym aż trzy klasowe projekty! Niedawno przedstawialiśmy na stronie szkoły projekt przyrodniczy „Jestem EKO”. Teraz przyszedł czas na zaprezentowanie kolejnego, który nosi tytuł „Poczytaj mi babciu i dziadku… ”. W związku z tym zaszczyciła nas swą obecnością babcia Marleny, pani Maria. Przyszła do nas by poczytać fragmenty jej ulubionej książki z lat szkolnych, a mianowicie „Lessie wróć”. Oprócz tego pani Maria podzieliła się swoimi wspomnieniami ze szkolnej ławy. Uczniowie słuchali wszystkiego z wielkim zainteresowaniem. Rozmów i pytań do pani Marii nie było końca. Trzecioklasiści mieli również okazję pooglądać zdjęcia z lat szkolnych pani Marii.
Klasa 3e oraz wychowawca serdecznie dziękują
za tak miłe i niezapomniane dla wszystkich spotkanie!
 
Image

Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »