Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Żywioły z klasy 3c PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł   
18.10.2017.
Październik w naszej klasie mija nam pod hasłem „Poznajemy siebie”. Choć  jesteśmy już w 3 klasie i dużo o sobie wiemy to jednak zaskoczyło nas kilka informacji. W tym miesiącu każdy uczeń przygotował krótką prezentację swojej osoby. Napisał kilka zdań o sobie na jabłku, na którym również umieścił  swoje zdjęcie. Następnie pięknie przystrojone jabłka umieściliśmy na „klasowym drzewie”.
 
Image

Teraz już wiemy, kto gra w tenisa, a kto w piłkę nożną. Kto lubi szachy, a kto gry planszowe. Kto kocha tańczyć, a kto pływać i wiele, wiele innych rzeczy. Nawiązaniem do  naszych prezentacji był również aktualny temat lekcji „Żywioły”. Każdy uczeń opowiedział, jakim jest żywiołem, wykonał również prace plastyczną. Jak widać na zdjęciach, klasa 3c w większości to ognista  grupa. Jest w niej również kilka  kropel wody, które chłodzą nasz temperament. Znalazło się także  powietrze, które dodaje lekkości i świeżości oraz ziemia, która wprowadza spokój. Trzeba przyznać, że klasa 3c to naprawdę fantastyczna mieszanka żywiołów!

 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »