Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Kinowy Dzień Chłopca w klasie 3b PDF Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
15.10.2017.
Chłopcy z klasy 3b otrzymali od dziewczynek bardzo interesujący prezent  z okazji swojego święta. Dziewczynki wraz z wychowawczynią, zaprosiły ich bowiem do kina na  film pt. „Tarapaty”. Zanim rozpoczął się seans, na chłopców czekało nie lada wyzwanie. Zorganizowano konkursy oraz quiz. Chłopcy musieli wykazać się wiedzą o pracy detektywa,  jego atrybutach, pokazali również, że doskonale znają Sherlock’a Holms’a. Na wszystkich czekały nagrody oraz pamiątki - plan lekcji.
 
Image

Film opowiadał losy Julki oraz Olka. Oboje mają 12 lat i właśnie zaczynają wakacje. Nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie fakt, że wpadają w tarapaty. Kiedy w ich ręce wpada plan prowadzący do skarbu, zaczyna się emocjonująca przygoda, pełna wielu wrażeń.  
To był bardzo udany dzień! Wszyscy, a w szczególności  chłopcy wrócili do szkoły z uśmiechem na twarzy.
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »