Pierwsze klasowe spotkanie PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewelina Kruk
16.10.2017.
Z chwilą przekroczenia progu szkoły uczniowie nabywają nowe doświadczenia, poznają rówieśników, zawierają znajomości, pierwsze przyjaźnie. Celem wsparcia procesu adaptacyjnego dzień 7 października 2017r. postanowiliśmy jako społeczność klasowa spędzić wspólnie, pomimo dnia wolnego od zajęć szkolnych.

Zaczęliśmy od wspólnego śpiewania, tańczenia i pląsania podczas Koncertu Jubileuszowego z okazji 30-lecia istnienia naszej szkoły. Następnie tanecznym krokiem, w wyśmienitym nastroju udaliśmy się na spotkanie klasowe zorganizowane przez rodziców na terenie Klubu Sportowego w Sławięcicach. Kilkugodzinna integracja klasy I „C” przebiegła pod dyktando zabawy. Aktywnie wspólnie spędzony czas z pewnością pozostanie w naszej pamięci.