Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Pierwsze klasowe spotkanie PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewelina Kruk   
16.10.2017.
Z chwilą przekroczenia progu szkoły uczniowie nabywają nowe doświadczenia, poznają rówieśników, zawierają znajomości, pierwsze przyjaźnie. Celem wsparcia procesu adaptacyjnego dzień 7 października 2017r. postanowiliśmy jako społeczność klasowa spędzić wspólnie, pomimo dnia wolnego od zajęć szkolnych.
 
Image

Zaczęliśmy od wspólnego śpiewania, tańczenia i pląsania podczas Koncertu Jubileuszowego z okazji 30-lecia istnienia naszej szkoły. Następnie tanecznym krokiem, w wyśmienitym nastroju udaliśmy się na spotkanie klasowe zorganizowane przez rodziców na terenie Klubu Sportowego w Sławięcicach. Kilkugodzinna integracja klasy I „C” przebiegła pod dyktando zabawy. Aktywnie wspólnie spędzony czas z pewnością pozostanie w naszej pamięci.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »