Muzyczne urodziny szkoły PDF Drukuj Email
Wpisał: Joanna Olechowska
11.10.2017.
 W tym roku nasza szkoła obchodzi swoje 30 urodziny.  Z tej okazji na scenie amfiteatru na osiedlu Piastów zorganizowany został jubileuszowy koncert „Podróż w czasie”. Swoje niezwykłe umiejętności wokalne i taneczne prezentowali nasi uczniowie oraz absolwenci, a także przedszkolaki z zaprzyjaźnionych Przedszkoli nr 24 i 26. Nie zabrakło również energicznych występów zespołu Spin oraz podopiecznych Domu Kultury „Komes”.

Podczas koncertu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Dziewiętnastka we wspomnieniach”, który stał się okazją do wspomnień, snucia opowieści o powstaniu i pierwszych latach funkcjonowania szkoły. Udział w nim mogli wziąć uczniowie, których rodzice lub krewni niegdyś kształcili się w murach „Dziewiętnastki”.
Pomimo zmiennej, nie zawsze sprzyjającej pogody ze sceny rozbrzmiewały znane wszystkim utwory. Do obchodów jubileuszu przyłączyło się wielu mieszkańców osiedla, nauczycieli, rodziców, którzy gorącymi brawami nagradzali utalentowanych, młodych ludzi. Dla gości przygotowany został słodki poczęstunek – ciastka i babeczki z  „30” oraz gorące napoje. Oczywiście, skoro urodziny, to nie zabrakło i tortu!
Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym za wspólne świętowanie okrągłych urodzin naszej szkoły.

Zobacz zdjęcia w galerii szkoły!