Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Światowy Dzień Uśmiechu PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewelina Kruk   
09.10.2017.
Światowy Dzień Uśmiechu to radosne święto obchodzone w pierwszy piątek października każdego roku. Symbol żółtej uśmiechniętej buzi prezentować ma to, co na co dzień chcielibyśmy zawsze widzieć na twarzach innych ludzi. Mały Samorząd Uczniowski zatroszczył się, aby tego dnia uśmiech nie znikał z twarzy dzieci nawet na moment w myśl słów „śmiech to zdrowie”. Każdy tego dnia mógł się częstować uśmiechami do woli.
 
Image


Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »