Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia PDF Drukuj Email
05.10.2017.
29 września 2017r. w naszej szkole odbyły się szkolne obchody VII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Na pierwszym piętrze i parterze w pawilonach E oraz C rozstawione były stoiska, przy których czekali egzaminatorzy.
 
Image

A byli nimi: Filip Pierożak, Marek Piotr, Wiktoria Rajchel,Tymoteusz Cybulski, Julia Rams, Kuba Jęczmienny, Julia Struś, Eliza Antonik, Maja Tobor, Roxana Kwiecień, Filip Mankiewicz, Dawid Fiedura i Dawid Herbowski. Egzaminatorzy sprawdzali chętnych ze znajomości tabliczki mnożenia. Wszystko to działo się na przerwach i było dużo czasu na obliczenia. Za dobre odpowiedzi uczniowie dostawali certyfikaty i cukierek. Po kilku przerwach zakończyło się sprawdzanie umiejętności związanych z tabliczką mnożenia.
Koordynatorami tej akcji były panie: Marta Martyniuk i Katarzyna Węglorz-Koza.
 
Więcej zdjęć obejrzyj w galerii szkoły
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »