Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Dzień Chłopaka w 1a PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Bobińska   
04.10.2017.
Każdy wie, że ostatni września jest dniem wyjątkowym, bo to święto NASZYCH CHŁOPCÓW. Uczniowie klasy 1a postanowili ten szczególny dzień przeżyć wesoło i aktywnie. Całą klasą udali się do sali zabaw Arkadia, gdzie radośnie spędzili czas. Chłopcy mieli szeroki uśmiech na twarzy, a to za sprawą koleżanek, które nie zapomniały o życzeniach i upominkach. Mamy nadzieję, że ten dzień był wyjątkowy dla każdego chłopaka!!!
 
Image

Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »