Mistrzowie wybrani! PDF Drukuj Email
Wpisał: Dorota Grzesik
03.10.2017.
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu obchodzi w tym roku 30-lecie swego istnienia. Z tej okazji został zorganizowany konkurs wiedzy na temat naszej szkoły i jej patrona - Bronisława Malinowskiego, a także konkurs plastyczny. Wzięli w nich udział uczniowie klas 2-3 oraz 4-7. Dzieci wykazały się bardzo dużą wiedzą o naszej placówce, a wszystkie prace plastyczne były bardzo ciekawe.

Konkurs odbywał się w formie quizu, a więc miłej zabawy. Jury w składzie p. Dorota Kubacka , p. Dorota Grzesik  oraz p. Marzena  Serwan-Kazanowska wyłoniły Mistrzów w każdej grupie wiekowej.

Mistrzami wiedzy w grupie wiekowej klas 2-3 zostały uczennice klasy 3f:

Mincewicz Magda

Ostrowska Anna

Ćwiklińska Zuzanna

Natomiast w klasach 4-7 największą wiedzą wykazały się dziewczęta z klasy 5a:

Adamów Amelia

Adamów Julia

Szpakowska  Weronika

Mistrzami w konkursie plastycznym w kategorii klas 2-3 zostały uczennice z klasy 3c:

Zuzia Dudek

Iza Trzcińska

Mistrzami w konkursie plastycznym w kategorii klas 4-7 zostały uczennice z klasy 5a: