Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Dzień Chłopca w klasie 3c PDF Drukuj Email
Wpisał: Aleksandra Kocoł-Duchnowicz   
03.10.2017.
Piątek, 29 września był dla nas dniem szczególnym - świętowaliśmy bowiem Dzień Chłopaka. Nasza „szczęśliwa trzynastka”- bo tylu chłopców jest  w naszej klasie, od rana była w świetnych humorach.
 
Image

Dziewczynki przygotowały  dla chłopców krawaty „Super Chłopaka”. Nie było wcale tak łatwo je zdobyć. Chłopcy musieli przejść próbę siły, wytrzymałości, wiedzy, savoir  vivre oraz odwagi. Ta ostatnia okazała się najtrudniejsza…. Pięknie poprosić do tańca koleżankę z klasy wcale nie jest tak łatwo. Ta próba wyśmienicie  udała się naszemu koledze Filipowi. Pozostali chłopcy również sprawdzili się w kolejnych próbach. I cóż tu dużo pisać - są po prostu wspaniali! Na koniec dnia na wszystkich czekał słodki poczęstunek  przygotowany przez naszych Rodziców oraz zaproszenie do kina. We wtorek udaliśmy się  więc do kina  na film pt.: "Tarapaty”.  Przyjaźń to wcale nie taka prosta sprawa i Julka - główna bohaterka filmu, doskonale o tym wie. Podczas wakacji poznaje chłopca, Olka, z którym się zaprzyjaźnia. Oboje wpadają w niezłe tarapaty…. I to właśnie one bawiły nas, sprawiały, że czuliśmy dreszcze podczas oglądania filmu. Film polecamy wszystkim! Było fantastycznie! Dziewczyny - teraz czekamy na Dzień Kobiet!
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »