Wiwat chłopcy z 1c! PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewelina Kruk
02.10.2017.
29 września 2017r. po raz pierwszy „po uczniowsku” świętowaliśmy „Dzień Chłopca”. Dzień wcześniej chłopcy z klasy 1c otrzymali bilety wstępu na uroczystość „ALOHA”. Każdy z nich, jak przystało na dżentelmena, zaprosił koleżankę z klasy. Warunek uczestniczenia w zabawie był jeden – tematyczny barwny strój …

Już z samego rana chłopcy zostali odznaczeni przez swoje koleżanki zaszczytnym tytułem „Super Kolegi”. Dzięki zaangażowaniu rodziców pierwszoklasistów uroczystość zorganizowana została w naszej klasopracowni, która tego dnia zamieniła się w prawdziwą salę kinową, gdzie oprócz projekcji czekał na kinomanów świeżo prażony popcorn i inne atrakcje … Nie obyło się bez tańców i pląsów, a chłopcy klasy 1c już nie mogą doczekać się święta swoich koleżanek!