Wiwat chłopcy 3e! PDF Drukuj Email
Wpisał: Agnieszka Mazurkiewicz
02.10.2017.

Dzień 30 września był dniem szczególnym. Tego dnia w naszej klasie świętowaliśmy po raz trzeci Dzień Chłopaka. Od tego roku szkolnego do naszej męskiej ekipy dołączył Dominik, z czego wszyscy się bardzo cieszymy! Z okazji święta  na chłopców czekały różne konkurencje sprawnościowe, zręcznościowe jak zaplatanie warkocza oraz sprawdzające wiedzę chłopaków z 3e.

Tego dnia niestety nie było z nami Krzysia, ale pozostali chłopcy świetnie poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami. Naszym dzielnym mężczyznom został wręczony Certyfikat Super Chłopaka oraz drobny upominek. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, a mianowicie przepysznych lodów, które zajadaliśmy dzięki zaangażowanym rodzicom. Jeszcze raz Oliwierowi, Dominikowi i Krzysiowi składamy serdeczne życzenia!