Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Z rakietką w dłoni, czyli integracja poprzez zabawę w IVc PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewa Alicja Herba   
01.10.2017.

W środę 27 października nastał wyczekiwany czas  naszej wspólnej integracji  poza murami „dziewiętnastki”. Jak na szkołę z silną tradycją sportową przystało, prowadzeni przez trenera Jarka Szynola, dzierżąc rakiety do badmintona w dłoniach, bawiliśmy się aktywnie. Było dużo śmiechu, zabawy i pysznego ciasta! Oprócz tego dla naszych chłopców z okazji Dnia Chłopaka przygotowane zostały „balonowe zadania niespodzianki”.
Czas w tak miłym towarzystwie upłynął nam szybko, dlatego postanowiliśmy takie spotkania powtarzać. Dziękuję wszystkim rodzicom i dzieciom za ten czas i obiecuję  potrenować do następnego spotkania.

Image


Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »