Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
Wybierz urodzinowe logo naszej szkoły PDF Drukuj Email
Wpisał: Adrian Kłos   
28.09.2017.
Image
W piątek zakończyliśmy przyjmowanie prac w Konkursie na LOGO z okazji 30-lecia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19. Poniżej prezentujemy otrzymane prace konkursowe. Przyjrzyjcie się im uważnie i oceńcie, która z nich najbardziej identyfikuje się z naszą szkołą. Jest to szalenie ważne, ponieważ w najbliższych dniach to Wy sami w głosowaniu zdecydujecie, która grafika wygra i stanie się oficjalnym LOGO promującym urodziny naszej szkoły. Zapraszamy do zapoznania się z pracami i do oceny. Twój głos ma znaczenie.
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »