Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna
"Witaj szkoło!" PDF Drukuj Email
Wpisał: Ewelina Kruk   
24.09.2017.

Początek nauki to moment niezmiernie ważny w życiu każdego dziecka. Czas wyczekiwany, moment przełomowy, pamiętany po latach…. Mówi się, że okres adaptacji to dla "siedmiolatków" duże wyzwanie.
Z obserwacji wynika, że czas ostatnich trzech tygodni to okres wesoły, radosny, mimo że wypełniony nowymi obowiązkami. Tym razem uchylimy tylko rąbka tajemnicy… Otóż obchodziliśmy "święto kropki", ustaliliśmy normy zachowania w naszej klasie, aby każdy czuł się w szkole dobrze, poznaliśmy literę „O”. Ponadto rozwijamy talenty pływackie, wspólnie jemy obiadki, śledzimy losy Franklina. OOOjjj dzieje się, dzieje…

Image

Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »