Publiczna Szkoła Podstawowa nr 19
im. Bronisława Malinowskiego
w Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Kędzierzynie-Koźlu

 
OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
You are here: Strona główna arrow Komputer - artykuły dla klas arrow "Internet - korzyści i zagrożenia" - "papierowy filmik" uczniów klas IV-VI
"Internet - korzyści i zagrożenia" - "papierowy filmik" uczniów klas IV-VI PDF Drukuj Email
Wpisał: Alina Uzny   
30.03.2017.
W lutym (przed feriami) oraz po feriach w marcu uczniowie wszystkich klas I-VI na zajęciach komputerowych realizowali tematykę bezpiecznego korzystania z Internetu. Hasło tegorocznych obchodów DBI "Razem zmieniamy Internet na lepsze" zwracało naszą uwagę na to, że każdy z nas ponosi odpowiedzialność za to, co robi w sieci i w jaki sposób z niej korzysta. Ciekawe kreskówki dla dzieci poruszające tę tematykę, stały się punktem wyjścia do dyskusji na temat korzyści związanych z korzystaniem z Internetu, ale również zagrożeń czyhających na nierozważnych internautów.
W ramach podsumowania tych zajęć uczniowie klas IV-VI przygotowali w domu interesujące prace, w których przedstawili wybraną przez siebie zasadę bezpiecznego korzystania z sieci. Wszystkie prace utworzyły ciekawy „filmik”, który można obejrzeć na szybach łącznika w szkole podstawowej. Zachęcamy do oglądania, a przede wszystkim do stosowania w praktyce zasad bezpiecznego surfowania po sieci - wiele cennych wskazówek znalazło się w „filmiku” przygotowanym przez naszych uczniów.
 
Image

Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »