Nabór na zimowisko PDF Drukuj Email
Wpisał: Anna Kaczmarska
04.12.2017.

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi ogłaszamy nabór na półkolonię zimową, która będzie organizowana dla klas I-III w naszej szkole w dniach 15-26 stycznia 2018r., w godz. 15:00 - 16:00. Karty do pobrania w świetlicy. Liczba miejsc ograniczona.
Szczegóły poniżej.

Terminy turnusów:
I turnus: 15 stycznia – 19 stycznia
II turnus: 22 stycznia – 26 stycznia
Zatwierdzenie listy uczestników odbędzie się do 22 grudnia 2017r.
Uczestnikami półkolonii mogą być uczniowie uczęszczający do szkół z terenu gminy Kędzierzyn-Koźle.
Pierwszeństwo mają uczniowie klas I-III obojga rodziców pracujących.
Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie dziecka przez rodzica/prawnego opiekuna i wypełnienie karty zgłoszenia dziecka.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.
Dzieci, które nie zostały zakwalifikowane na zajęcia z powodu braku miejsc, zostaną wpisane na listę rezerwową. W przypadku rezygnacji, zwalniane miejsca będą mogły zająć dzieci wpisane na listę rezerwową według kolejności zgłoszeń.
Brak usprawiedliwionej nieobecności dziecka przez kolejne 2 dni, skutkuje wykreśleniem go z listy uczestników półkolonii i wpisaniem w to miejsce dziecka z listy rezerwowej.
Wykreślane z listy uczestników będą również te dzieci, które korzystają z półkolonii tylko w dni, kiedy organizowane są atrakcyjne wycieczki – w pozostałe dni nie korzystają z formy opieki, jaką są półkolonie.
Za uczestnictwo dziecka w półkolonii rodzice/opiekunowie prawni ponoszą koszt posiłków oraz niektóre koszty organizacyjne wg potrzeb organizatorów.
Na koszty organizacyjne składają się wydatki związane z częściową realizacją programu półkolonii (zakup biletów, wejściówek, atrakcje) wg informacji kierownika półkolonii.