You are here: Strona główna arrow Komputer - artykuły dla klas arrow XI Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "BÓBR" już za nami...
XI Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "BÓBR" już za nami... PDF Drukuj Email
Wpisał: Alina Uzny
10.11.2016.
W dniach 9-10 listopada dla uczniów szkoły podstawowej odbywał się poprzez platformę internetową  XI Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "BÓBR". W środę zadania konkursowe rozwiązywało 9 uczniów klas IV-VI, a następnego dnia z zadaniami zmagali się najmłodsi uczestnicy konkursu - 14 uczniów z klas II-III.
Zadania nie były proste, trzeba było mocno pomyśleć, żeby znaleźć dobrą odpowiedź. Za dobre odpowiedzi można w tym konkursie zdobyć 3, 4 lub 5 punktów, ale za złą odpowiedź 1/4  punktów możliwych do zdobycia jest odejmowana. Maksymalny wynik to 120 punktów.
Teraz czekamy z niecierpliwością na wyniki konkursu i trzymamy kciuki za wszystkich 23 uczestników konkursu.